Wypożycz busa Gdańsk Pruszcz Gdański

Samochody dostawcze – kontener

Kategorie

Potrzebujesz wypożyczyć busa?

Skontaktuj się z nami!

Samochody dostawcze – kontener

samochody dostawcze kontener

Samochody dostawcze kontener

Zabudowa kontenerowa to jedno z najpopularniejszych rodzajów nadwozia, które możecie spotkać w samochodach dostawczych do 3,5 tony. Wielu z nas widzi je na ulicach, ale czy wiecie, czym się charakteryzują? Podpowiemy również, do jakich zadań są najlepsze.

Ruszamy z odpowiedzią!

Czym charakteryzują się samochody dostawcze z kontenerem?

Czym różni się bus dostawczy od busa z kontenerem?

Gdy widzimy busa dostawczego, rzadko zastanawiamy się nad ich budową, dla nas najważniejsze jest to, żeby spełnimy swoje zadanie. Z punktu widzenia ich budowy bus dostawczy z busem z kontenerem to dwa różne rozwiązania techniczne.

Zabudowa kontenerowa to nadwozie zamknięte, które charakteryzuje się prostokątną budową oraz jest oddzielona od kabiny pasażerskiej. Dodatkowo sama paka, jest często wyższa od kabiny, co znacznie zwiększa jej wymiary.

Sama kabina jest też wyposażona w opływowy dach, żeby polepszyć aerodynamikę pojazdu, która ma znaczny wpływ na spalanie busa.

Przestrzeń towarowa busa z kontenerem- paka z idealnym dostępem

Przede wszystkim paka samochodu dostawczego z kontenerem jest regularnych kształtów, bez wystających nadkoli, co znacznie zwiększa przestrzeń towarową oraz ułatwia ułożenie dużych prostokątnych przedmiotów. W naszej wypożyczalni busów wymiary paki zazwyczaj to 4,2 długość, szerokość 2,2m oraz wysokość 2,2m. Niezwykle ważny jest też dostęp do paki samochodu dostawczego. Ułatwieniem w załadunku są drzwi skrzydłowe z tyłu auta, które sprawiają, że nie mamy żadnych progów, a to sprawia, że w prosty sposób możemy załadować palety po sam sufit wynajętego przez nas busa. W naszej wypożyczalni samochodów dostawczych znajdziecie również busy z kontenerem wraz z windą, która pomoże Wam w załadowaniu waszych cennych towarów.

Kto może prowadzić samochód dostawczy z kontenerem?

Wielokrotnie zdarza się, że gdy widzimy tak dużego busa z kontenerem, myślimy, że potrzebujemy specjalnego prawa jazdy kategorii C. Nic bardziej mylnego. Dzięki temu, że są one budowane na bazie pojazdów do 3,5t, wystarczą nam uprawnienia kategorii B i możemy ruszać z transportem naszych towarów.

Do jakich zadań oraz towarów najlepiej sprawdza się bus z kontenerem?

Zabudowa typu kontener może być przeznaczona do:

  • Przewozu towarów pakowanych na europalety.
  • Transport towarów o regularnych, dużych wymiarach.
  • Przewozu towarów w opakowaniach kartonowych, foliowych albo z tworzywa.
  • Transportu sprzętu AGD, mebli itd.
  • Transport krajowy i międzynarodowy.
  • Przeprowadzki.

Wypożyczalnia samochodów
dostawczych – busów z kontenerem

W naszej wypożyczalni znajdziecie duży wybór busów dostawczych z kontenerem z bardzo dobrym wyposażeniem.

Nasza flota busów składa się z pojazdów renomowanych marek takich jak: Mercedes Sprinter, Fiat Ducato, Volkswagen Crafter, Iveco 35S5, Citroen Jumper.

Potrzebujecie pomocy z transportem?

Skontaktuj się z nami!

Tags :
Aktualności
Udostępnij :

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Zostaw nam swój numer z chęcią doradzimy!