Profesjonalne usługi wynajmu krótko oraz długoterminowego samochodów dostawczych.

Wynajem pojazdu za pośrednictwem naszej firmy będzie szybkim i wygodnym sposobem rozwiązania problemu.

Minimum formalności

Szybki kontakt, natychmiastowy wynajem, minimum formalności. Sprawdź nas!

Dostępność 24/7

Dostępność samochodów w systemie 24/7 w siedzibie wypożyczalni.

Bezpieczeństwo

KAŻDE wypożyczane przez nas auto przechodzi pełny przegląd w serwisie, posiada zawsze aktualne badania i ubezpieczenie w cenie.

Do skorzystania z naszych usług zachęcamy każdego, kto potrzebuje przewozu samochodu niedopuszczonego do ruchu, sprowadzenia samochodu z zagranicy, przewozu towarów gabarytowych, a także tych, którzy stale lub czasowo nie posiadają własnego auta. Wynajem pojazdu za pośrednictwem naszej firmy będzie szybkim i wygodnym sposobem rozwiązania problemu. Nasze auta są zadbane, ekonomiczne i wyposażone w pełen pakiet dokumentów. Do ich prowadzenia wystarczy prawo jazdy kat. B.

By móc wypożyczyć pojazd, najemca musi mieć skończone 21 lat, posiadać dokument stwierdzający jego tożsamość, posiadać co najmniej od 3 lat prawo jazdy, uiścić wymaganą należność i kaucję oraz podpisać umowę najmu.

Oferujemy także kompleksową pomoc drogową 24 h i usługi transportowe!

Spośród konkurencyjnych firm transportowych wyróżnia nas profesjonalizm oraz wysoka jakość świadczonych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Na kolejnych stronach znajdą Państwo szczegółową specyfikację samochodów dostawczych, busów dostawczych, osobowych, autolawet. W przypadku pytań prosimy o kontakt!

Jesteśmy w 100% Polską firmą z wyłącznie polskim kapitałem – uważamy, że to powód do dumy!

Pragniemy aby wysoka jakość naszych działań przyczyniała się do budowy marki „dobre bo polskie”. Chcemy aby każdy Nasz partner miał świadomość, iż siła naszej firmy jest budowana w oparciu o polski kapitał ludzki.

Pomożemy Ci dobrać optymalny samochód do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu